Відділення лапароскопічної хірургії та хірургії гриж

З ТРАНСКУТАННОЮ ФІКСАЦІЄЮ: ПЕРШИЙ ДОСВІД

Розглянуто результати лікування 12 хворих. Усі хворі в минулому перенесли лапароскопічну холецистектомію. Грижі виникли умісці введення 10-міліметрового троакара в параумбілікальній ділянці. Усіх хворих прооперовано в плановому порядку, виконаногерніопластику з використанням поліпропіленового алотрансплантату за методикою «sublay» малоінвазивних доступом із транскутанноюфіксацією алопротезу. Ускладнень не було. За час спостереження рецидивів не виявлено.

В Коропскую ЦРБ едут лечиться не только из других районов Черниговщины, но и из других областей, например, из Сумской — из Кролевца, Шостки, Глухова. Чем славится эта районная больница?А тем, что на ее базе действует отделение лапароскопической хирургии и хирургии грыж. Используя этот аппарат, коропские специалисты оказывают хирургическую помощь не менее квалифицированно, чем черниговские, нежинские и прилукские (лапароскоп есть еще в Областной больнице, в Черниговской городский больнице № 3, а также в Нежинской и Прилукской ЦРБ). А значит, жителям северных районов не нужно за помощью ехать в областной центр.

На це питання відповідь знають ті люди, яким в силу життєвих обставин доводилось опинятися на лікарняному ліжку саме у нашому, коропському, відділенні хірургії. Вважаємо, що найкращим показником роботи лікарів є не тільки успішне лікування хворого, а й те, що опісля пацієнт радить своїм знайомим їхати лікуватись саме до цього лікаря. Скільки їх було – вдячних пацієнтів з різних районів та областей, які за допомогою «сарафанного радіо» рекламували коропську хірургію своїм знайомим, залишали схвальні відгуки в місцевих газетах і Книзі відгуків – нині коропські хірурги вже й не рахують. Звикли й коропчани, що у нашій лікарні є таке сучасне медобладнання як лапароскоп, що роблять тут складні операції із лікування гриж та каменів в жовчевому міхурі і навіть не замислюються, що такого немає в багатьох районних, та й навіть в деяких обласних медичних закладах.

Ліцензія

licenzita

Пошук

Яндекс.Метрика