Відділення лапароскопічної хірургії та хірургії гриж

Ми раді вітати Вас на сайті хірургічного відділення Коропської ЦРЛ.

viddilennya-korop-1Нам дуже шкода ,що Ви захворіли. У Вас виникає запитання в яку лікарню лягти, чи достатньо професійні і досвідчені лікарі, які умови в палатах, яке відношення до пацієнтів, годують чи ні, а чи допоможуть мені? Відповіді на всі ці запитання є у хірургічному відділенні Коропської центральної районної лікарні, яке знаходиться на 2-му поверсі головного корпусу.

У лікарні функціонують такі відділення як реанімаційне, терапевтичне, неврологічне, дитяче, гінекологічне, поліклінічне, рентгенологічне, ультразвукової та лабораторної діагностики. Хірургічне відділення розраховане на  40 ліжок,  палати  з усіма зручностями, обладнані функціональними ліжками, телевізорами, холодильниками. Термін перебування на стаціонарному лікуванні до операції становить 1-2 доби, після операції – 3-7 діб.

Відділення забезпечене необхідним інструментарієм, сучасною наркозною та лапароскопічною апаратурою та має дві операційні. viddilennya-koropВикористовуються сучасні діагностичні та інструментальні методи обстеження: УЗД, фіброгастродуоденоскопія, загально - клінічні, лабораторні, бактеріологічні методи. Виконуються різноманітні  операції пацієнтам: з усіма видами екстреної та планової хірургічної допомоги. Відділення надає кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну допомогу як жителям Коропського району, так і сусідніх районів.

В хірургічному відділення Коропської ЦРЛ вже понад 10 років виконують операції на грижах заviddilennya-korop-3 допомогою поліпропіленової сітки. Дану методику Коропські хірурги запровадили одними з перших в Чернігівській області і виконали більше 2000операцій. З 2008 року виконуються операції за допомогою лапароскопа при жовчнокамяній хворобі, яких виконано більше 800. Лікарі хірургічно відділення постійно підвищують свій професійний рівень приймаючи участь в різноманітних семінарах, конференціях, з’їздах, друкують статті в наукових журналах, є два власні запатентовані методи оперативних втручань.

 Головне для нас — позитивні результати лікування на радість як самих пацієнтів, так і їх лікарів. Залишайтеся здоровими!

 

 

Ліцензія

licenzita

Пошук

Яндекс.Метрика