Відділення лапароскопічної хірургії та хірургії гриж

Грижа – це випинання на передній черевній стінці, яке утворилось внаслідок виходу внутрішніх органів або їх частин разом з очеревиною під шкіру або в підшкірну жирову клітковину через слабкі місця або отвори в м’язовому шарі передньої стінки живота, але без порушення цілісності шкірних покривів.

ПлазмаферезРазом з повітрям, їжею, водою, ліками в організм сучасної людини постійно потрапляє значна кількість отруйних речовин. Кров — це транспорт, який доставляє різні речовини з одного органу в іншій. У її плазмі розчинені: жири, білки, вуглеводи, гормони, вітаміни, а також токсичні речовини, які разом з потоком крові розносяться по всьому організму.Інтоксикація внутрішнього і зовнішнього походження є неминучим компонентом практично будь-якого захворювання. Крім того, в самому організмі виникає широкий спектр

ЖКХЖКХ – це захворювання печінки та жовчовивідних шляхів, обумовлене порушенням обміну холестерину і білірубіну в поєднанні з іншими факторами, що призводить до утворення каменів у жовчному міхурі й жовчних протоках.

Жовчні камені виявляються у будь-якому віці, але в осіб до 20 років

У переважної більшості чоловіків крайня плоть покриває головку статевого члена. За рідкісним винятком вона відсутня з народження.

Фімоз — це такий стан крайньої плоті, яке не дозволяє або ускладнює оголити голівку і провести гігієну. У дитячому віці у деякого числа хлопчиків у зв’язку з фімозом і наявністю синехій розвивається баланопастіт. Перебіг захворювання гострий, але при проведенні ретельного туалету з антисептичними розчинами баланопастіт швидко регресує. При частих рецидивах баланопастіти хлопчикам виконують операцію по обрізанню (вкорочення або видалення) крайньої плоті. Операція ще інакше називається циркумцизіо (circumcisio).

Гідроцеле(греч. “hydor” — рідина і ” kele” — набрякання), або водянка оболонок яєчок є захворюванням, при якому рідина накопичується між листками оболонок яєчка. Зазвичай об’єм рідини складає декілька мілілітрів, але може доходити і до 2,5-3 л. Водянка оболонок яєчок буває вродженою і набутою.

Головною причиною вродженого захворювання є незарощення вагінального відростка очеревини, по якому рідина з очеревини потрапляє в мошонку. Зазвичай впродовж першого року життя дитини відросток очеревини заростає, рідина в порожнині оболонки яєчка розсмоктується. Якщо ж цього не відбувається, то формується вроджене гідроцеле.

Набуте гідроцеле буває первинним або ідіопатичним і вторинним.

imagesВарикозна хвороба (варикоз) – патологія вен, що виявляється в їх розширення, звивистість, руйнуванні клапанного апарату. Початковими проявами є утворення судинних зірочок, здуття підшкірних вен, утворення вузлів, болючість вен, тяжкість в ногах. При прогресування захворювання приєднуються ознаки хронічної недостатності венозного кровообігу: набряки стоп і гомілки,

varikotsele-yaichekВарикоцеле - це варикозне розширення вен сім'яного канатика і яєчка.  Розвиток цього захворювання пояснюється тим, що клапани, які існують у венах, і які повинні перешкоджати зворотному току крові, не працюють, або працюють погано, і при підвищенні тиску в венах (наприклад, у вертикальному положенні тіла, при фізичній напрузі) цей тиск починає передаватися у зворотному напрямку, поступово викликаючи розширення венозного судини.  Таким чином, розширюються вени, сім’яного  канатика.

Абдомінопластика є одним із способів корекції фігури, необхідність в якому виникає у разі розтягування м'язів шкіри живота після вагітності, що в поєднанні з втратою ваги призводить до його відвисання.  Дана операція призводить до гарних результатів, однак майте на увазі, що після абдомінопластики на животі залишається шрам, який, залежно від ступеня вираженості проблеми і способу виконання операції може мати різний розмір.

Ліцензія

licenzita

Пошук

Яндекс.Метрика